آنفولانزای خوکی 2

مطالب دیگر:
🔑دانلود جزوه علوم قرآنی 3🔑دانلود جزوه زبان خارجی🔑دانلود جزوه Mulla Sadras Transcent Philosophy🔑دانلود جزوه زبان خارجی نهج البلاغه🔑دانلود جزوه متون ادبی در راستای نهج البلاغه🔑دانلود جزوه علوم نهج البلاغه 2🔑دانلود جزوه متن شناسی کلامی🔑دانلود سوالات سنگ کار درجه 3 | فنی حرفه ای | تعداد 140 سوال با جواب🔑دانلود سوالات کارگر عمومی گچ کار درجه 3 | فنی حرفه ای | تعداد 95 سوال تستی با جواب و تعداد 14 سوال و جواب تشریحی🔑دانلود سوالات فنی حرفه ای کاشی کار درجه 3 | کارگر عمومی کاشی کار درجه 3 | تعداد 230 سوال تستی با جواب🔑کتاب رژیم لاغری 14 روزه دکتر آتکینز(نسخه فارسی)🔑دانلود نمونه سوالات طراحی امور گرافیکی با رایانه | فنی حرفه ای | کاردانش | بیش از 1500 سوال تستی با جواب + سوالات عملی و کتاب🔑دانلود نمونه سوالات فنی حرفه ای ویندوز 7 | ویندوز هفت🔑دانلود نمونه سوالات فنی حرفه ای لوله کش گاز خانگی و تجاری به همراه جزوه🔑دانلود نمونه سوالات نازک دوزی زنانه درجه دو | 400 سوال فنی حرفه ای با جواب🔑بررسی ارتباط بین چربی بدن، ضخامت پوست ماهیچه ی بازو و محیط ران🔑برنده تنهاست اثر پائولو کوئیلو🔑دانلود پاورپوینت تحقیقات بازاریابی (کامل)🔑دانلود پی دی اف خطی کار ها🔑دانلود پاورپوینت همکاری در زنجیره تامین الکترونیکی🔑دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی تمامی بانک ها🔑جزوات کامل مورد نیاز پالایشگاه🔑حل المسائل و جزوات ترمودینامیک (امیرکبیر و شریف)🔑بسته تصویری آشنایی مقدماتی با بازار فارکس🔑دانلود جزوه سیستم عامل جلسه دوم
حجم فایل : 1.3 MB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 13 آنفولانزای خوکی آنفولانزای خوکی چيست؟ آنفولانزای خوکی يک بيماری تنفسی در خوکهاست که بر اثر ويروسهای نوع A آنفولانزا ايجاد می شود. شيوع آنفولانزا در خوکها، بخصوص در ماه های زمستان بسيار رايج |50681676|qcp
در این پست قصد معرفی فایل آنفولانزای خوکی 2 را داریم با ما همراه باشید.

حجم فایل : 1.3 MB
نوع فایل : پاور پوینت
تعداد اسلاید ها : 13
آنفولانزای خوکی آنفولانزای خوکی چيست؟ آنفولانزای خوکی يک بيماری تنفسی در خوکهاست که بر اثر ويروسهای نوع A آنفولانزا ايجاد می شود. شيوع آنفولانزا در خوکها، بخصوص در ماه های زمستان بسيار رايج است. آنفولانزای خوکی
می تواند به درصد بالايی از ابتلا به بيماری در گله های خوک منجر شود و معمولا خوک را مبتلا می‌کند اما هرساله مواردی از ابتلای انسان به این بیماری، به ویژه از راه تماس با این حیوان، گزارش می‌شود. ويروسهای آنفولانزای خوکی معمولا انسانها را مبتلا نمی کنند. اما اين امکان وجود دارد که گاهی انسانها، و بخصوص اشخاصی که با خوکها تماس داشته اند به آن مبتلا شوند.

• در اواخر آوريل 2009 موارد شيوع آنفولانزا ناشی از يک رشته ويروس آنفولانزای خوکی در مکزيک تشخيص داده شد و به سرعت رو به گسترش نهاد، و مواردی از ابتلا به بيماری در نقاط مختلف ايالات متحده آمريکا شامل کاليفرنيا، تگزاس، نيويورک و اوهايو و نيز در چند کشور ديگر مشاهده شده است.
در حال حاضر چرا اين همه نگرانی از بابت آنفولانزای خوکی وجود دارد؟ در مورد شيوع اخير، انتقال آنفولانزای خوکی از انسان-به-انسان در اشخاصی که تماسی با خوکها نداشته اند گزارش شده است.

افرادی که با زدن واکسن خود را در برابر "آنفولانزا" مصون کرده اند در برابر آنفولانزای خوکی ايمنی نخواهند داشت.

خوشبختانه يک واکسن آنفولانزای جديد در حال تهيه است که می تواند افراد را در برابر آنفولانزای خوکی محافظت کند، اين واکسن در طول امسال عرضه خواهد شد.

علائم و نشانه های آنفولانزای خوکی چيست؟ علائم و نشانه ها در افراد مبتلا به آنفولانزای خوکی مشابه علائم آنفولانزای عادی انسانی است. البته اين امکان وجود دارد که رشته ويروس فعلی بتواند در برخی افراد بيماری شديدتری ايجاد کند. در مکزيک چند مورد فوت گزارش شده است.
افراد مبتلا به آنفولانزای خوکی معمولاً دارای تب (اغلب تب بالا)، سرفه، بدن درد، سردرد، احساس خستگی، و آبريزش يا گرفتگی بينی هستند. امکان دارد افراد دچار استفراغ و اسهال هم بشوند. رشته ويروس فعلی شايد باعث شود شدت گلودرد افراد مبتلا در مقايسه با اشخاصی که به ويروسهای عادی آنفولانزای انسانی مبتلا شده اند، بيشتر گردد.
آنفولانزای خوکی چگونه تشخيص داده
می شود؟ علائم انفلوانزای خوکی در میان انسان‌ها به آنفلوانزای انسانی شباهت دارد. این علائم شامل تب، سرفه، گلودرد، سردرد، احساس سرما و خستگی
می باشد.برخی از افراد نیز پس از مبتلا شدن به این بیماری دچار اسهال و استفراغ می‌شوند. به علت این شباهت ها پزشکان قادر به تشخیص قطعی آنفلوانزای خوکی نیستند، و تشخیص قطعی آن فقط با انجام تست آزمایشگاهی ممکن است. برای انجام آزمايش، يک نمونه از بخش انتهايی بينی يا گلو روی يک گلوله پنبه گرفته شده و برای آزمايش PCR و يا کشت ويروسی آنفولانزای خوکی اين نمونه ها به آزمايشگاه ارسال می شوند.
...